مشاهده در قالب پی دی اف چاپ فرستادن به ایمیل

لاکتی پلاس پوشش دار              Lactiplus Coated

لاکتی پلاس پوشش دار محصولی جدید و فوق العاده، حاصل بیش از20 سال تجربیات شرکت Vetoquinol میباشد که به روش میکروانکپسولاسیون (پوشش دار کردن مواد) تهیه و تولید شده است.

این محصول متشکل از 4 اسید ارگانیک به شرح جدول ذیل میباشد که برای حفاظت حالت طبیعی میکروفلور در هنگام بیماری، جلوگیری از رشد باکتریهای مضر در روده و در نتیجه افزایش سلامتی دام و طیور و کاهش استفاده از آنتی بیوتیکها مورد استفاده قرار میگیرد.

ترکیبات تشکیل دهنده یک کیلو لاکتی پلاس

Mg/kg 150

اسید فوماریک

Mg/kg 125

اسید لاکتیک

Mg/kg 100

اسید سیتریک

Mg/kg 75

اسید مالئیک

میکروانکپسولاسیون چیست؟

در این Vetoquinol با تکنولوژی برترخود و با استفاده از روش شرکت چربی ها وفیبرهای گیاهی، لاکتی پلاس را پوشش دار کرده و همچنین با استفاده از این تکنیک بر طول عمر مواد موثر محصول می افزاید. لازم به ذکر است تا زمانی که این پوشش توسط آنزیم لیپاز لوزالمعده تجزیه نشود، قسمت عمده ای از اسید ها ازاد نمیگردد، بنابراین اسیدهای الی به یکباره جذب نگردیده و در طول دستگاه گوارش فعال هستند.

مزایای مصرف اسیدهای پوشش دار Coated Acidifire

لاکتی پلاس پوشش دار که اسیدهای الی،گوارش ارامی را در طول دستگاه گوارش داشته باشند.بدین ترتیب حدود 70% از لاکتی پلاس در قسمتهای مجتلف روده برای تغییر فلور روده ای ازاذ میگردد.(مشکل اصلی ترکیبات اسیدی کننده الی سرعت جذب بسیار سریع انها در معده و روده است)همچنین این پوشش باعث می شود تا دام و طیور بو و طعم های نا مطبوع را حس نکنند،این نکته در مورد اسیدها از اهمیت بسزایی برخوردار است.

◄ مکانسیم اثر:

تاثیر اصلی لاکتی پلاس پوشش دار،اسیدی نمودن و تعدیل PH در دستگاه گوارش و به خصوص در سطح روده می باشد.بدین ترتیب که لاکتی پلاس در هنگام تجزیه در روده باعث ازاد سازیی یونهای H+ می شود که منجر به کاهش PH روده در ایلیوم،سکوم وکولون می شود.ترکیبات اسیدی کننده تاثیر قابل توجهی در جمعیت باکتریایی روده دارند.این ترکیبات رشد و فعالیت میکروارگانیسم های حساس در برابراسید را مهار میکنند.(باکتریهایی مانند سالمونلا،اشریشیاکلی ،کلستریدیوم و...).علاوه بر این باعث افزایشم میکروارگانیسمهای تولید کننده اسید استیک می شوند.لاکتی پلاس پوشش دار باعث هضم و جذب بهتر پروتیین و در نتیجه افزایش وزن میگردد.

نتایج حاصل از استفاده لاکتی پلاس پوشش دار در طیور:

1) افزایش مواد غذایی، در نتیجه بهبود رشد و افزایش ضریب تبدیل مواد غذایی به میزان 8 درصد

2) افزایش وزن جوجه ها به میزان 7 درصد

3) بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ و افزایش وزن تخم مرغ و کاهش تعداد تخم مرغهای درجه پایین تا میزان 42 درصد

4) کاهش مصرف آنتی بیوتیک در طیور

5) کاهش قابل ملاحظه رطوبت در مدفوع

6) کاهش عفونتهای ثانویه بعد از شیوع بیماری

7) کاهش مرگ و میر گله تا میزان 35 درصد

8) افزایش تولید تخم مرغ تا میزان 65/1 درصد

لازم به ذکر است که استفاده از لاکتی پلاس پوشش دار رشد باکتریهای مضر از سطوح روده را به طور مستقیم و از داخل محیط به طور غیر مستقیم کاهش می دهد.

مقدار مصرف :

طیور : 1 تا 2 کیلوگرم در هر تن جیره

گاو : 10 تا 20 گرم به ازای هر راس

گوسفند : 5 تا 10 گرم روزانه به ازای هر راس

در جای خشک و خنک و در بسته بندی اصلی نگهداری شود.

این محصول در کارتن های 25 کیلو گرمی به بازار عرضه میگردد.

 

دانلود بروشور

بازگشت به صفحه اصلی

 
ایمن شده توسط وب سایت عرش هاست